Tepelná čerpadla Vaillant

Zavolejte nám: 234 688 383

Cenová kalkulace


Soubory ke stažení


Tepelná čerpadla Vaillant - efektivní využívání tepla z obnovitelných zdrojů

Technologie zaměřená na budoucnost - vytápějte ohleduplně k životnímu prostředí a šetřete provozní náklady.

Obnovitelná energie ze vzduchu, podzemní vody a země je dostupná zdarma všude okolo nás. Technologie tepelných čerpadel umí tuto energii správně a efektivně využívat a díky tomu pak můžeme vytápět své domovy velmi šetrně a úsporně, navíc s ohledem na životní prostředí. Značka Vaillant nabízí tepelná čerpadla využívající všechny dostupné obnovitelné zdroje energie (vzduch, země, voda). Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Vybírat můžete jak z tepelných čerpadel pro vnitřní instalaci nebo systémů skládajících se z vnitřní a vnější jednotky. Tepelná čerpadla Vaillant jsou vhodná jak pro novostavby, tak i pro modernizace starších domů. Jsou vysoce účinná, velmi tichá a poskytují poskytují vysoký stupeň komfortu. Nezáleží na tom, jaký zdroj energie si zvolíte - vždy pro vás máme to pravé řešení.

Proč tepelné čerpadlo Vaillant?

S firmou Vaillant spolupracujeme již několik let, a zatímco jsme od některých výrobců opustili, s Vaillantem máme výborné zkušenosti.

  • Značka Vaillant se může pochlubit více jak 135letou tradicí výroby tepelné techniky.
  • Jednají vždy narovinu.
  • Kladou důraz na dlouhodobou spolupráci se zákazníky a to právě kvalitou svých výrobků, díky kterým se lidé vracejí k firmě Vaillant.
  • (přes preferování značky Vaillant nemáme problém s instalací i jiných kvalitních značek)